ÜRÜN TANITIM:
86 inç LG QNED99 8K QNED MiniLED Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS24 2024
₺149.399,00
Temel Özellikler
- QNED Renk ile olağanüstü zenginlikte canlı renk paleti
- 7. Nesil Alfa 9 AI 8K İşlemci ile olağanüstü görüntü ve ses kalitesi
- Hassas Karartma Teknolojisinin ultra keskin ve belirgin detayları
- webOS : Yenileme Programı ile 5 yıl boyunca güncelleme garantisi
- Galeri Tasarımı sayesinde mekanınızla bütünleşen tasarım
Açıklama
Açıklama
LG 86 inç QNED MiniLED 8K TV ile oturma odanızı dönüştürün. Kristal netlik, gerçekçi renkler ve yapay zeka teknolojisiyle ev sineması deneyiminin zirvesine ulaşın.
Ana Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Ekran Türü | 8K QNED MiniLED |
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Yenileme Hızı | 120Hz Native |
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Geniş Renk Gamı | QNED Color Pro |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) – Görüntü İşlemcisi | 7.Nesil α9 AI 8K İşlemci |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) – HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| Oyun – FreeSync Uyumluluğu | Evet |
| SES – Ses Çıkışı | 60W |
| SES – Hoparlör Sistemi | 4.2. kanal |
| SES – Dolby Atmos | Evet |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR – TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 1917 x 1098 x 29,9 |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR – TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 55,4 |
Tüm Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) | |
| Ekran Türü | 8K QNED MiniLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 8K (7,680 x 4,320) |
| Arkaplan Işık Türü | Mini LED |
| Yenileme Hızı | 120Hz Native |
| Geniş Renk Gamı | QNED Color Pro |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) | |
| Görüntü İşlemcisi | 7.Nesil α9 AI 8K İşlemci |
| AI Çözünürlük Yükseltme | α9 AI 8K Süper Çözünürlük Yükseltici |
| Dinamik Ton Eşleme | Evet (Dinamik Ton Eşleme Pro) |
| AI Tür Seçimi | Evet (SDR/HDR) |
| AI Parlaklık Kontrolü | Evet |
| HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Evet |
| HFR (Yüksek Kare Hızı) | 4K 120 fps (HDMI, RF, USB) |
| Yerel Karartma Teknolojisi | Gelişmiş Hassas Karartma + |
| Motion | Motion Pro |
| Görüntü Modu | 10 mod (Kişiselleştirilmiş Resim Sihirbazı, Canlı, Standart, APS (Otomatik Güç Tasarrufu), Sinema, Spor, Oyun, FILMMAKER, (ISF)Uzman(Aydınlık Oda), (ISF)Uzman(Karanlık Oda)) |
| OYUN | |
| FreeSync Uyumluluğu | Evet |
| HGIG Mode | Evet |
| Oyun Ayar Menüsü | Evet (Oyun Sayfası) |
| ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu) | Evet |
| VRR (Değişken Yenileme Hızı) | Evet |
| SMART TV | |
| İşletim Sistemi | webOS 24 |
| Aile Ayarları | Evet |
| ThinQ | Evet |
| USB Kamera Uyumlu | Evet |
| Always Ready | Evet |
| Web Tarayıcısı | Evet |
| Eller Serbest Ses Kontrolü | Evet |
| Akıllı Ses Tanıma | Evet |
| Sihirli Kumanda | Yerleşik |
| Çoklu Görünüm | Evet |
| Akıllı Telefon Uzaktan Uygulaması | Evet (LG ThinQ) |
| SES | |
| Dolby Atmos | Evet |
| AI Ses | α9 AI Ses Pro (Sanal 9.1.2 Yükseltme) |
| Gelişmiş Net Ses | Evet (Otomatik Ses Seviyesi Düzeltme) |
| WiSA Hazır | Evet (2.1 Kanala Kadar) |
| LG Ses Senkronizasyonu | Evet |
| Ses Modu Paylaşımı | Evet |
| Eşzamanlı Ses Çıkışı | Evet |
| Bluetooth Surround Uyumlu | Evet (2 Yönlü Oynatma) |
| Ses Çıkışı | 60W |
| AI Akustik Ayarlama | Evet |
| Ses Codec | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Kılavuza bakın) |
| Hoparlör Yönü | Aşağı Yönde Ses Verme |
| Hoparlör Sistemi | 4.2. kanal |
| ERİŞİLEBİLİRLİK | |
| Yüksek Kontrast | Evet |
| Gri Ölçek | Evet |
| Renkleri Ters Çevir | Evet |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR | |
| TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 1917 x 1098 x 29,9 |
| TV Boyutları (Ayaklı) (GxYxD) (mm): | 1917 x 1174 x 370 |
| Kutu Boyutları (GxYxD) | 2090 x 1215 x 285 |
| Ayak Boyutları (GxD) (mm): | 380 x 370 |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 55,4 |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) (kg): | 63,6 |
| Kutu Ağırlığı | 78,5 |
| VESA Uyumluluğu | 600 x 400 |
| BAĞLANTI | |
| HDMI Ses Dönüş Kanalı | eARC (HDMI 2) |
| Bluetooth Desteği | Evet (v 5.1) |
| Ethernet Girişi | 1 adet |
| Simplink (HDMI CEC) | Evet |
| SPDIF (Optik Dijital Ses Çıkışı) | 1 adet |
| CI Slot | 1 adet |
| HDMI Giriş | 4 adet (4K 120Hz, adetRC, VRR, ALLM, QMS desteği sağlar (4 port)) |
| RF Girişi (Anten/Kablo) | 3 adet |
| USB Girişi | 3 adet (1 adet v3.0 / 2 adet v2.0) |
| Wi-Fi | Evet (Wi-Fi 6) |
| GÜÇ | |
| Güç Kaynağı (Voltaj, Hz) | AC 100~240V 50-60Hz |
| Bekleme Güç Tüketimi | 0,5 W’ın altında |
| DAHİL OLAN AKSESUARLAR | |
| Kumanda | Sihirli Uzaktan Kumanda MR24 |
| Güç Kablosu | Evet (Ekli) |







