ÜRÜN TANITIM:
65 inç LG UHD AI UA85 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS25 2025
₺42.999,00
Temel Özellikler
- 4K HDR10 Pro ile nefes kesici renk ve detay
- 8.Nesil Alfa 7 4K AI İşlemci ile 4K görüntü kalitesi, yükseltilmiş görüntü ve çevreleyen ses
- AI Sihirli Kumanda üzerinde yeni AI düğmesi, sesli kontroller, sürükle ve bırak fonksiyonları
- 4K Süper Yükseltme ile gelişmiş çözünürlük, parlaklık ve netliğin tadını çıkarın
- Devasa Ultra Büyük TV ekranında yüksek çözünürlük
Açıklama
Açıklama
webOS platformundaki gelişmiş AI özellikleri ile size özel optimum görüntüleme deneyimi sunan yeni nesil 65UA85006LA LG Smart AI TV’leri keşfedin.
Ana Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Ekran Türü | 4K UHD |
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Yenileme Hızı | 60Hz Native |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) – Görüntü İşlemcisi | 8.Nesil a7 4K AI İşlemci |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) – HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | HDR10 / HLG |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR – TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 1455 x 841 x 67,9 |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR – TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 16,5 |
Tüm Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) | |
| Ekran Türü | 4K UHD |
| Ekran Çözünürlüğü | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Arkaplan Işık Türü | Direkt |
| Yenileme Hızı | 60Hz Native |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) | |
| Görüntü İşlemcisi | 8.Nesil a7 4K AI İşlemci |
| AI Çözünürlük Yükseltme | 4K Süper Yükseltme |
| Dinamik Ton Eşleme | Evet |
| HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Evet |
| Görüntü Modu | 10 Mod |
| Otomatik Kalibrasyon | Evet |
| OYUN | |
| HGIG Mode | Evet |
| Oyun Ayar Menüsü | Evet (Oyun Sayfası) |
| ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu) | Evet |
| VRR (Değişken Yenileme Hızı) | Evet (60 Hz’e kadar) |
| SMART TV | |
| İşletim Sistemi | webOS 25 |
| AI Chatbot | Evet |
| Ses Kimliği | Evet |
| Kontrol Sayfası | Evet |
| Akıllı Ses Tanıma | Evet |
| Sihirli Kumanda | Yerleşik |
| Akıllı Telefon Uzaktan Uygulaması | Evet (LG ThinQ) |
| Apple Home Uyumluluğu | Evet |
| Google Cast | Evet |
| Google Home / Hub | Evet |
| Apple Airplay ile çalışır | Evet |
| USB Kamera Uyumlu | Evet |
| Web Tarayıcısı | Evet |
| SES | |
| Ses Çıkışı | 20W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 kanal |
| Hoparlör Yönü | Aşağı Yönde Ses Verme |
| AI Ses | α7 AI Ses Pro (Sanal 9.1.2 Up-mix) |
| Gelişmiş Net Ses | Evet (Otomatik Ses Seviyesi Düzeltme) |
| AI Akustik Ayarlama | Evet |
| LG Ses Senkronizasyonu | Evet |
| Ses Modu Paylaşımı | Evet |
| Eşzamanlı Ses Çıkışı | Evet |
| Bluetooth Surround Uyumlu | Evet (2 Yönlü Oynatma) |
| WOW Orkestra | Evet |
| Ses Codec | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Kılavuza bakın) |
| YAYINCILIK | |
| Analog TV Alıcısı | Evet |
| Dijital TV Alıcısı | DVB-T2/T (Karasal), DVB-C (Kablo), DVB-S2/S (Uydu) |
| ERİŞİLEBİLİRLİK | |
| Yüksek Kontrast | Evet |
| Gri Ölçek | Evet |
| Renkleri Ters Çevir | Evet |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR | |
| TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 1455 x 841 x 67,9 |
| TV Boyutları (Ayaklı) (GxYxD) (mm): | 1455 x 904 x 269 |
| Kutu Boyutları (GxYxD) | 1580 x 950 x 162 |
| Ayak Boyutları (GxD) (mm): | 1217 x 269 |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 16,5 |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) (kg): | 16,7 |
| Kutu Ağırlığı | 22,4 |
| VESA Uyumluluğu | 300 x 200 |
| BAĞLANTI | |
| HDMI Giriş | 3 adet (adetRC, ALLM desteği sağlar) |
| Simplink (HDMI CEC) | Evet |
| HDMI Ses Dönüş Kanalı | eARC (HDMI 2) |
| USB Girişi | 1 adet (v 2.0) |
| Wi-Fi | Evet (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth Desteği | Evet (v 5.0) |
| Ethernet Girişi | 1 adet |
| SPDIF (Optik Dijital Ses Çıkışı) | 1 adet |
| CI Slot | 1 adet |
| RF Girişi (Anten/Kablo) | 2 adet |
| GÜÇ | |
| Güç Kaynağı (Voltaj, Hz) | AC 100~240V 50-60Hz |
| Bekleme Güç Tüketimi | 0,5 W’ın altında |
| DAHİL OLAN AKSESUARLAR | |
| Kumanda | MR25 Sihirli Kumanda |
| Güç Kablosu | Evet (Ayrılabilir) |














