ÜRÜN TANITIM:
65 inç LG NANO84 NanoCell 4K Smart TV
₺41.999,00
Temel Özellikler
- Saf ve Net Renkler ile Göz Kamaştıran Ekranlar
- 5. Nesil a5 AI İşlemci 4K ile Üstün Analiz Yeteneği
- ThinQ AI ile Kişiselleştirilmiş Akıllı Deneyim
- Ultra Geniş Ekran ile Sinema Dünyası
- Bulut Oyun Platformu ile En Yeni Oyunlar
Açıklama
Açıklama
Keşfedin: LG 65NANO846QA. LG ile ilgili resimler, yorumlar ve teknik özellikler için tıklayın LG NANO84 65 inç NanoCell 4K Smart TV.
Ana Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Ekran Türü | 4K NanoCell |
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Yenileme Hızı | 60Hz Native |
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Geniş Renk Gamı | Nano Color |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) – Görüntü İşlemcisi | 5. Nesil α5 AI 4K işlemci |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) – HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | HDR10 / HLG |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR – TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 1452 x 839 x 44,3 |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR – TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 24,5 |
Tüm Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) | |
| Ekran Türü | 4K NanoCell |
| Ekran Çözünürlüğü | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Arkaplan Işık Türü | Edge |
| Yenileme Hızı | 60Hz Native |
| Geniş Renk Gamı | Nano Color |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) | |
| Görüntü İşlemcisi | 5. Nesil α5 AI 4K işlemci |
| AI Çözünürlük Yükseltme | 4K Çözünürlük Yükseltici |
| AI Parlaklık Kontrolü | Evet |
| HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Evet |
| Dinamik Ton Eşleme | Evet |
| Yerel Karartma Teknolojisi | Yerel Karartma |
| Görüntü Modu | 9 mod (Canlı, Standart, Eko, Sinema, Spor, Oyun, Filmmaker, (ISF)Uzman (Aydınlık Oda), (ISF) Uzman (Karanlık Oda)) |
| OYUN | |
| HGIG Mode | Evet |
| Oyun Ayar Menüsü | Evet (Oyun Sayfası) |
| ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu) | Evet |
| SMART TV | |
| İşletim Sistemi | webOS 22 |
| Apple Homekit Uyumluluğu | Evet |
| Apple Airplay2 Uyumluluğu | Evet |
| ThinQ | Evet |
| Anasayfa | Evet |
| Spor Bildirimleri | Evet |
| Aile Ayarları | Evet |
| USB Kamera Uyumlu | Evet |
| SES | |
| AI Ses | Gelişmiş AI Ses (Sanal 5.1.2 Up-mix) |
| Gelişmiş Net Ses | Evet |
| LG Ses Senkronizasyonu | Evet |
| Ses Modu Paylaşımı | Evet |
| Eşzamanlı Ses Çıkışı | Evet |
| Bluetooth Surround Uyumlu | Evet (2 Yönlü Oynatma) |
| ERİŞİLEBİLİRLİK | |
| Yüksek Kontrast | Evet |
| Gri Ölçek | Evet |
| Renkleri Ters Çevir | Evet |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR | |
| TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 1452 x 839 x 44,3 |
| TV Boyutları (Ayaklı) (GxYxD) (mm): | 1452 x 911 x 336 |
| Kutu Boyutları (GxYxD) | 1600 x 1070 x 203 |
| Ayak Boyutları (GxD) (mm): | 831 x 336 |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 24,5 |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) (kg): | 26,2 |
| Kutu Ağırlığı | 33,3 |
| VESA Uyumluluğu | 300 x 300 |
| BAĞLANTI | |
| HDMI Ses Dönüş Kanalı | eARC (HDMI 2) |
| Bluetooth Desteği | Evet (v 5.0) |
| Ethernet Girişi | 1 adet |
| Simplink (HDMI CEC) | Evet |
| SPDIF (Optik Dijital Ses Çıkışı) | 1 adet |








