ÜRÜN TANITIM:
65 inç LG NanoCell AI NANO80 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS25 2025
₺39.999,00
Temel Özellikler
- Gerçek 4K ile Doğal Renkler. Canlı renkler muhteşem detaylarla buluşuyor.
- 8.Nesil Alfa 7 4K AI İşlemci ile 4K görüntü kalitesi, yükseltilmiş görseller ve çevreleyen ses
- AI Sihirli Kumanda üzerinde yeni AI düğmesi, sesli kontroller, sürükle ve bırak fonksiyonları
- 4K Süper Yükseltme ile gelişmiş çözünürlük, parlaklık ve netliğin tadını çıkarın
- Devasa Ultra Büyük TV ekranında yüksek çözünürlük
Açıklama
Açıklama
webOS platformundaki gelişmiş AI özellikleri ile size özel optimum görüntüleme deneyimi sunan yeni nesil 65NANO80A6B LG Smart AI TV’leri keşfedin.
Ana Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Ekran Türü | 4K UHD |
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Yenileme Hızı | 60Hz Native |
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Geniş Renk Gamı | Nano Color |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) – Görüntü İşlemcisi | 8.Nesil a7 4K AI İşlemci |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) – HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | HDR10 / HLG |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR – TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 1454 x 838 x 57,7 |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR – TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 21,5 |
Tüm Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) | |
| Ekran Türü | 4K UHD |
| Ekran Çözünürlüğü | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Arkaplan Işık Türü | Direkt |
| Yenileme Hızı | 60Hz Native |
| Geniş Renk Gamı | Nano Color |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) | |
| Görüntü İşlemcisi | 8.Nesil a7 4K AI İşlemci |
| AI Çözünürlük Yükseltme | 4K Süper Yükseltme |
| Dinamik Ton Eşleme | Evet |
| AI Parlaklık Kontrolü | Evet |
| HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Evet |
| Görüntü Modu | 10 Mod |
| Otomatik Kalibrasyon | Evet |
| OYUN | |
| HGIG Mode | Evet |
| Oyun Ayar Menüsü | Evet (Oyun Sayfası) |
| ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu) | Evet |
| VRR (Değişken Yenileme Hızı) | Evet (60 Hz’e kadar) |
| SMART TV | |
| İşletim Sistemi | webOS 25 |
| USB Kamera Uyumlu | Evet |
| Web Tarayıcısı | Evet |
| Kontrol Sayfası | Evet |
| Akıllı Ses Tanıma | Evet |
| Sihirli Kumanda | Yerleşik |
| Akıllı Telefon Uzaktan Uygulaması | Evet (LG ThinQ) |
| Apple Home Uyumluluğu | Evet |
| AI Chatbot | Evet |
| Google Cast | Evet |
| Google Home / Hub | Evet |
| Ses Kimliği | Evet |
| Apple Airplay ile çalışır | Evet |
| SES | |
| AI Ses | α7 AI Ses Pro (Sanal 9.1.2 Up-mix) |
| Gelişmiş Net Ses | Evet (Otomatik Ses Seviyesi Düzeltme) |
| LG Ses Senkronizasyonu | Evet |
| Ses Modu Paylaşımı | Evet |
| Eşzamanlı Ses Çıkışı | Evet |
| Bluetooth Surround Uyumlu | Evet (2 Yönlü Oynatma) |
| Ses Çıkışı | 20W |
| AI Akustik Ayarlama | Evet |
| Ses Codec | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Kılavuza bakın) |
| Hoparlör Yönü | Aşağı Yönde Ses Verme |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 kanal |
| WOW Orkestra | Evet |
| ERİŞİLEBİLİRLİK | |
| Yüksek Kontrast | Evet |
| Gri Ölçek | Evet |
| Renkleri Ters Çevir | Evet |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR | |
| TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 1454 x 838 x 57,7 |
| TV Boyutları (Ayaklı) (GxYxD) (mm): | 1454 x 903 x 269 |
| Kutu Boyutları (GxYxD) | 1600 x 970 x 172 |
| Ayak Boyutları (GxD) (mm): | 1156 x 269 |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 21,5 |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) (kg): | 21,7 |
| Kutu Ağırlığı | 27,7 |
| VESA Uyumluluğu | 300 x 300 |
| BAĞLANTI | |
| HDMI Ses Dönüş Kanalı | eARC (HDMI 2) |
| Bluetooth Desteği | Evet (v 5.1) |
| Ethernet Girişi | 1 adet |
| Simplink (HDMI CEC) | Evet |
| SPDIF (Optik Dijital Ses Çıkışı) | 1 adet |
| CI Slot | 1 adet |
| HDMI Giriş | 3 adet (adetRC, ALLM desteği sağlar) |
| RF Girişi (Anten/Kablo) | 2 adet |
| USB Girişi | 2 adet (v 2.0) |
| Wi-Fi | Evet (Wi-Fi 5) |
| GÜÇ | |
| Güç Kaynağı (Voltaj, Hz) | AC 100~240V 50-60Hz |
| Bekleme Güç Tüketimi | 0,5 W’ın altında |
| DAHİL OLAN AKSESUARLAR | |
| Kumanda | MR25 Sihirli Kumanda |
| Güç Kablosu | Evet (Ayrılabilir) |
| YAYINCILIK | |
| Analog TV Alıcısı | Evet |
| Dijital TV Alıcısı | DVB-T2/T (Karasal), DVB-C (Kablo), DVB-S2/S (Uydu) |







