ÜRÜN TANITIM:
LG StanbyME 2 Kişisel Ekran Satın Alımlarında XT7S Hoparlör Hediye
₺47.999,00
Temel Özellikler
- USB-C desteği ve 4 saat batarya süresi, çıkarılabilir, taşınabilir dahili pil özellikli ekran.
- Mood Maker’ın farklı temalarıyla tarzınızı yansıtın.
- Let’s Draw özelliğiyle dijital bir tuval olarak kullanın.
- WOW Orkestra
- Özel Widget
- Ayarlanabilir Bağlantı Standı
Açıklama
Açıklama
Keşfedin: LG 27LX6TDGA.XT7S. LG ile ilgili resimler, yorumlar ve teknik özellikler için tıklayın LG StanbyME 2 Kişisel Ekran Satın Alımlarında XT7S Hoparlör Hediye.
Tüm Özellikler
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR | |
| TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 623 x 364 x 28,5 |
| TV Boyutları (Ayaklı) (GxYxD) (mm): | 623 x 1265 x 398 |
| Kutu Boyutları (GxYxD) | 1265 x 210 x 580 |
| Ayak Boyutları (GxD) (mm): | 398 x 398 |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 4,3 |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) (kg): | 15,2 |
| Kutu Ağırlığı | 21,0 |
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) | |
| Ekran Türü | QHD |
| Ekran Çözünürlüğü | QHD (2,560 x 1,440) |
| Arkaplan Işık Türü | Edge |
| Yenileme Hızı | 60Hz Native |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) | |
| Görüntü İşlemcisi | α8 AI İşlemci |
| AI Çözünürlük Yükseltme | Çözünürlük Yükseltici |
| AI Parlaklık Kontrolü | Evet |
| HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| Dinamik Ton Eşleme | Evet (Dinamik Ton Eşleme Pro) |
| Görüntü Modu | 8 Mod |
| OYUN | |
| Oyun Ayar Menüsü | Evet (Oyun Sayfası) |
| SMART TV | |
| İşletim Sistemi | webOS 24 |
| Akıllı Ses Tanıma | Evet (LG ThinQ uygulaması ile) |
| Sihirli Kumanda | Ready (requires Magic Remote) |
| Akıllı Telefon Uzaktan Uygulaması | Evet (LG ThinQ) |
| Eller Serbest Ses Kontrolü | Evet |
| Web Tarayıcısı | Evet |
| USB Kamera Uyumlu | Evet |
| Apple Home Uyumluluğu | Evet |
| Kontrol Sayfası | Evet |
| AI Chatbot | Evet |
| Apple Airplay ile çalışır | Evet |
| Google Cast | Evet |
| SES | |
| Ses Çıkışı | 10W |
| Hoparlör Yönü | Yana Doğru Ses Verme |
| AI Ses | α8 AI Ses Pro (Sanal 9.1.2 Yükseltme) |
| Gelişmiş Net Ses | Evet (Otomatik Ses Seviyesi Düzeltme) |
| AI Akustik Ayarlama | Ready (requires Magic Remote) |
| Ses Modu Paylaşımı | Evet |
| Bluetooth Surround Uyumlu | Evet |
| Ses Codec | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Kılavuza bakın) |
| WOW Orkestra | Evet (Harici hoparlör gerektirir) |
| BAĞLANTI | |
| HDMI Giriş | 1 Adet (eARC destekler) |
| Simplink (HDMI CEC) | Evet |
| HDMI Ses Dönüş Kanalı | eARC (HDMI 1) |
| USB Girişi | 3 adet (v2.0 2 adet / yalnızca 5V güç destekleyen 1 adet) |
| Wi-Fi | Evet (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth Desteği | Evet (v 5.1) |
| ERİŞİLEBİLİRLİK | |
| Yüksek Kontrast | Evet |
| Gri Ölçek | Evet |
| Renkleri Ters Çevir | Evet |
| GÜÇ | |
| Güç Kaynağı (Voltaj, Hz) | AC 100~240V 50/60Hz, Dahili Batarya (4 Saat) |
| Bekleme Güç Tüketimi | 0,5 W’ın altında |
| DAHİL OLAN AKSESUARLAR | |
| Kumanda | Mini Uzaktan Kumanda |
| Güç Kablosu | Evet (Ayrılabilir) |




