ÜRÜN TANITIM:
50 inç LG UHD AI UT81 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS24 2024
₺24.999,00
Temel Özellikler
- 4K HDR10 Pro ile nefes kesici renk ve detay
- 7. Nesil Alpha 5 AI İşlemci 4K ile iyileştirilmiş görüntü ve ses kalitesi
- webOS Re:New Program ile 5 yıl boyunca 4 yıl güncelleme garantisi
- FILMMAKER MODE ile sinemaya yakın görseller ve ses
- Oyun Kontrol Paneli ve Optimize Edici ile oyun deneyiminizi geliştirin
Açıklama
Açıklama
HDR10 Pro ve 7.Nesil Alfa 5 AI 4K İşlemci ile desteklenen, webOS 24 ve basit WOW Arayüzü soundbar kontrolüne sahip LG UHD UT80 Ultra Büyük TV’yi keşfedin.
Ana Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Ekran Türü | 4K UHD |
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Yenileme Hızı | 60Hz Native |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) – Görüntü İşlemcisi | 7.Nesil α5 AI 4K İşlemci |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) – HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | HDR10 / HLG |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR – TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 1121 x 651 x 57,1 |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR – TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 12,1 |
Tüm Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) | |
| Ekran Türü | 4K UHD |
| Ekran Çözünürlüğü | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Arkaplan Işık Türü | Direkt |
| Yenileme Hızı | 60Hz Native |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) | |
| Görüntü İşlemcisi | 7.Nesil α5 AI 4K İşlemci |
| AI Çözünürlük Yükseltme | 4K Çözünürlük Yükseltici |
| AI Parlaklık Kontrolü | Evet |
| HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Evet |
| Dinamik Ton Eşleme | Evet |
| Görüntü Modu | 9 mod (Canlı, Standart, APS (Otomatik Güç Tasarrufu), Sinema, Spor, Oyun, FILMMAKER, (ISF)Uzman(Aydınlık Oda), (ISF)Uzman(Karanlık Oda)) |
| OYUN | |
| HGIG Mode | Evet |
| Oyun Ayar Menüsü | Evet (Oyun Sayfası) |
| ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu) | Evet |
| SMART TV | |
| İşletim Sistemi | webOS 24 |
| ThinQ | Evet |
| Akıllı Ses Tanıma | Evet |
| Sihirli Kumanda | Yerleşik |
| Akıllı Telefon Uzaktan Uygulaması | Evet (LG ThinQ) |
| Web Tarayıcısı | Evet |
| Aile Ayarları | Evet |
| USB Kamera Uyumlu | Evet |
| SES | |
| Ses Çıkışı | 20W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 kanal |
| Hoparlör Yönü | Aşağı Yönde Ses Verme |
| AI Ses | Gelişmiş AI Ses (Sanal 9.1.2 Up-mix) |
| Gelişmiş Net Ses | Evet (Otomatik Ses Seviyesi Düzeltme) |
| AI Akustik Ayarlama | Evet |
| LG Ses Senkronizasyonu | Evet |
| Ses Modu Paylaşımı | Evet |
| Eşzamanlı Ses Çıkışı | Evet |
| Bluetooth Surround Uyumlu | Evet (2 Yönlü Oynatma) |
| Ses Codec | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Kılavuza bakın) |
| ERİŞİLEBİLİRLİK | |
| Yüksek Kontrast | Evet |
| Gri Ölçek | Evet |
| Renkleri Ters Çevir | Evet |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR | |
| TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 1121 x 651 x 57,1 |
| TV Boyutları (Ayaklı) (GxYxD) (mm): | 1121 x 703 x 249 |
| Kutu Boyutları (GxYxD) | 1215 x 810 x 162 |
| Ayak Boyutları (GxD) (mm): | 739 x 249 |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 12,1 |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) (kg): | 13,2 |
| Kutu Ağırlığı | 16,0 |
| VESA Uyumluluğu | 200 x 200 |
| BAĞLANTI | |
| HDMI Giriş | 3 adet (adetRC, ALLM desteği sağlar) |
| Simplink (HDMI CEC) | Evet |
| HDMI Ses Dönüş Kanalı | eARC (HDMI 2) |
| USB Girişi | 2 adet (v 2.0) |
| Wi-Fi | Evet (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth Desteği | Evet (v 5.0) |
| Ethernet Girişi | 1 adet |
| SPDIF (Optik Dijital Ses Çıkışı) | 1 adet |
| CI Slot | 1 adet |
| RF Girişi (Anten/Kablo) | 2 adet |
| GÜÇ | |
| Güç Kaynağı (Voltaj, Hz) | AC 100~240V 50-60Hz |
| Bekleme Güç Tüketimi | 0,5 W’ın altında |
| DAHİL OLAN AKSESUARLAR | |
| Kumanda | Sihirli Uzaktan Kumanda MR24 |
| Uzaktan Kumanda Pilleri | Evet (AA x 2 adet) |
| Güç Kablosu | Evet (Ayrılabilir) |
Ultra büyük ekran, tüm eğlencenizi gişe rekorları kıran bir ölçek ve netliğe dönüştürür.









