ÜRÜN TANITIM:
65 inç LG UHD AI UT81 4K Smart TV | AI Sihirli Kumanda | HDR10 | webOS24 | 2024
₺39.999,00
Temel Özellikler
- 4K HDR10 Pro ile nefes kesici renk ve detay
- 7. Nesil Alpha 5 AI İşlemci 4K ile iyileştirilmiş görüntü ve ses kalitesi
- webOS Re:New Program ile 5 yıl boyunca 4 yıl güncelleme garantisi
- FILMMAKER MODE ile sinemaya yakın görseller ve ses
- Oyun Kontrol Paneli ve Optimize Edici ile oyun deneyiminizi geliştirin
Açıklama
Açıklama
65″ 4K UHD TV ile Zengin Detayların Tadını Çıkarın. HDR10 Pro ve akıllı bağlantı özellikleri ile her an kesintisiz akış ve kristal netliğinde eğlence deneyimi.
Ana Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Ekran Türü | 4K UHD |
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) – Yenileme Hızı | 60Hz Native |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) – Görüntü İşlemcisi | 7.Nesil α5 AI 4K İşlemci |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) – HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | HDR10 / HLG |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR – TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 1454 x 838 x 57,7 |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR – TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 21,5 |
Tüm Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) | |
| Ekran Türü | 4K UHD |
| Ekran Çözünürlüğü | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Arkaplan Işık Türü | Direkt |
| Yenileme Hızı | 60Hz Native |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) | |
| Görüntü İşlemcisi | 7.Nesil α5 AI 4K İşlemci |
| AI Çözünürlük Yükseltme | 4K Çözünürlük Yükseltici |
| AI Parlaklık Kontrolü | Evet |
| HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Evet |
| Dinamik Ton Eşleme | Evet |
| Görüntü Modu | 9 mod (Canlı, Standart, APS (Otomatik Güç Tasarrufu), Sinema, Spor, Oyun, FILMMAKER, (ISF)Uzman(Aydınlık Oda), (ISF)Uzman(Karanlık Oda)) |
| OYUN | |
| HGIG Mode | Evet |
| Oyun Ayar Menüsü | Evet (Oyun Sayfası) |
| ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu) | Evet |
| SMART TV | |
| İşletim Sistemi | webOS 24 |
| ThinQ | Evet |
| Akıllı Ses Tanıma | Evet |
| Sihirli Kumanda | Yerleşik |
| Akıllı Telefon Uzaktan Uygulaması | Evet (LG ThinQ) |
| Web Tarayıcısı | Evet |
| Aile Ayarları | Evet |
| USB Kamera Uyumlu | Evet |
| SES | |
| Ses Çıkışı | 20W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 kanal |
| Hoparlör Yönü | Aşağı Yönde Ses Verme |
| AI Ses | Gelişmiş AI Ses (Sanal 9.1.2 Up-mix) |
| Gelişmiş Net Ses | Evet (Otomatik Ses Seviyesi Düzeltme) |
| AI Akustik Ayarlama | Evet |
| LG Ses Senkronizasyonu | Evet |
| Ses Modu Paylaşımı | Evet |
| Eşzamanlı Ses Çıkışı | Evet |
| Bluetooth Surround Uyumlu | Evet (2 Yönlü Oynatma) |
| Ses Codec | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Kılavuza bakın) |
| ERİŞİLEBİLİRLİK | |
| Yüksek Kontrast | Evet |
| Gri Ölçek | Evet |
| Renkleri Ters Çevir | Evet |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR | |
| TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): | 1454 x 838 x 57,7 |
| TV Boyutları (Ayaklı) (GxYxD) (mm): | 1454 x 909 x 340 |
| Kutu Boyutları (GxYxD) | 1600 x 970 x 228 |
| Ayak Boyutları (GxD) (mm): | 784 x 340 |
| TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): | 21,5 |
| TV Ağırlığı (Ayaklı) (kg): | 22,9 |
| Kutu Ağırlığı | 30,6 |
| VESA Uyumluluğu | 300 x 300 |
| BAĞLANTI | |
| HDMI Giriş | 3 adet (adetRC, ALLM desteği sağlar) |
| Simplink (HDMI CEC) | Evet |
| HDMI Ses Dönüş Kanalı | eARC (HDMI 2) |
| USB Girişi | 2 adet (v 2.0) |
| Wi-Fi | Evet (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth Desteği | Evet (v 5.0) |
| Ethernet Girişi | 1 adet |
| SPDIF (Optik Dijital Ses Çıkışı) | 1 adet |
| CI Slot | 1 adet |
| RF Girişi (Anten/Kablo) | 2 adet |
| GÜÇ | |
| Güç Kaynağı (Voltaj, Hz) | AC 100~240V 50-60Hz |
| Bekleme Güç Tüketimi | 0,5 W’ın altında |
| DAHİL OLAN AKSESUARLAR | |
| Kumanda | Sihirli Uzaktan Kumanda MR24 |
| Uzaktan Kumanda Pilleri | Evet (AA x 2 adet) |
| Güç Kablosu | Evet (Ayrılabilir) |









