ÜRÜN TANITIM:
StanbyME 1 Satın Alımlarında Kablosuz Siyah Kulaklık Hediye
₺39.999,00
Temel Özellikler
- Esnek form faktörü – dikey ve yatay açıyla döndürün, eğin
- Mobilite – kablosuz, dahili pil, 5 tekerlek
- Bağlantı – NFC, içerik yansıtma, Apple AirPlay 2, Apple HomeKit
- Zengin ve net ses
- Üç mikrofon ile net çağrılar
- xboom Buds Uygulaması
Açıklama
Açıklama
Keşfedin: LG 27ART10.BUDSBK. LG ile ilgili resimler, yorumlar ve teknik özellikler için tıklayın StanbyME 1 Satın Alımlarında Kablosuz Siyah Kulaklık Hediye.
Tüm Özellikler
| GÖRÜNTÜ (EKRAN) | |
| Ekran Türü | 2K FHD |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920×1080 |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ) | |
| Görüntü İşlemcisi | 4. Nesil α7 İşlemci |
| AI Çözünürlük Yükseltme | Evet |
| Dinamik Ton Eşleme | Evet |
| AI Parlaklık Kontrolü | Evet |
| HDR (Yüksek Dinamik Aralık) | HDR10 / HLG |
| Görüntü Modu | (Canlı, Standart, Eko, Sinema, Spor, Oyun, Filmmaker, (ISF) Uzman (Aydınlık Oda), (ISF) Uzman (Karanlık Oda)) |
| OYUN | |
| HGIG Mode | Hayır |
| SMART TV | |
| Apple Homekit Uyumluluğu | Evet |
| Apple Airplay2 Uyumluluğu | Evet |
| İşletim Sistemi | webOS Smart TV |
| Spor Bildirimleri | Evet |
| ThinQ | Evet |
| Web Tarayıcısı | Evet |
| Eller Serbest Ses Kontrolü | Hayır |
| Akıllı Ses Tanıma | Hayır |
| Sihirli Kumanda | Hayır |
| SES | |
| Dolby Atmos | Hayır |
| AI Ses | Evet |
| Gelişmiş Net Ses | Evet |
| Ses Modu Paylaşımı | Evet |
| Bluetooth Surround Uyumlu | Evet |
| Ses Çıkışı | 10W |
| AI Akustik Ayarlama | Hayır |
| Ses Codec | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Kılavuza bknz.) |
| Hoparlör Yönü | Yandan Ateşlemeli |
| BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR | |
| TV Boyutları (Ayaklı) (GxYxD) (mm): | 621 x 1065 x 397 (Ekran Yatay, Düşük Pozisyonda) 621 x 1265 x 397 (Ekran Yatay, Yüksek Pozisyonda) 621 x 1195 x 397 (Ekran Dikey Düşük Pozisyonda) 621 x 1395 x 397 (Ekran Yatay, Yüksek Pozisyonda) |
| Kutu Boyutları (GxYxD) | 1264 x 205 x 579 |
| BAĞLANTI | |
| HDMI Ses Dönüş Kanalı | Hayır |
| Bluetooth Desteği | Evet (V5.0) |
| Simplink (HDMI CEC) | Evet |
| HDMI Giriş | 1 adet (Versiyon:HDMI1.4) |
| USB Girişi | 1 adet |
| Wi-Fi | Evet (802.11ac) |
| GÜÇ | |
| Bekleme Güç Tüketimi | 0.5W↓ |
| DAHİL OLAN AKSESUARLAR | |
| Kumanda | Simple IR Remote B/in |
| Güç Kablosu | Evet |
Tüm Özellikler
| SES ÇÖZÜMÜ | |
| Aktif Gürültü Engelleme | Evet |
| Ortam Modu | Evet |
| Mikrofon sayısı | 6 |
| SES ÇÖZÜCÜ | |
| AAC | Evet |
| SBC | Evet |
| PIL ÖMRÜ (SAAT) | |
| Kulaklıklar (Aktif Gürültü Engelleme kapalı) | up to 10 |
| Toplam (Kulaklıklar+Şarj Kutusu) | up to 30 |
| Kulaklıklar (ANC açık) | up to 7.5 |
| ŞARJ SÜRESI (SAAT) | |
| Kulaklıklar | 1 |
| Şarj Kutusu | 2.5 |
| BAĞLANABILIRLIK | |
| Bluetooth Sürümü | 5.4 |
| BLE | Evet |
| Google Hızlı Eşleştirme Hizmeti | Evet |
| Auracast | Evet |
| Microsoft Swift Pair | Evet |
| HOPARLÖR | |
| Ünite Boyutu (Φ) | 10Φ |
| Ünite Tipi | Dinamik |
| Diyafram | Grafen kaplamalı |
| EQ | Kişiselleştirilebilir EQ |
| LG EQ | Evet |
| ERIŞILEBILIRLIK | |
| Hızlı Şarj | Evet |
| Çoklu Eşleştirme | Evet |
| Sesli Komut (Google assistant, Siri) | Evet |
| Su / Sıçrama Geçirmez | IPX4 |
| Companion Uygulaması | AOS, iOS, WindowsOS(LG gram) |
| Çoklu Noktalama | Evet |
| USB-C tipi Şarj Portalı | Evet |
| BOYUT (GXYXD) | |
| Şarj Kutusu | 63,0 x 32,8 x 31,2 mm |
| Kulaklık | 25,3 x 20,8 x 23,9 mm |
| AĞIRLIK | |
| Şarj Kutusu Net Ağırlığı | 36,0 g |
| Kulaklık Net Ağırlığı (1EA) | 5,3 g |
| AKSESUAR | |
| Normal Silikon Kulak Jelleri | Evet |
| Kulak kancası (Ear Hook) | Evet |
| QSG(Hızlı Kurulum Kılavuzu) | Evet |
| Güvenlik Bilgileri ve Garanti Kartı | Evet |
| USB-C Şarj Kablosu | Evet |





